ATTENTIE: Dit artikel is gearchiveerd; aan de inhoud kunnen geen rechten meer worden ontleend.

In gesprek met...Marion Leurs, burgemeester van Stein

WOENSDAG 10 MEI 2017

Na de eerdere succesvolle thema-avonden, wil de werkgroep DOC-Elsloo jullie graag uitnodigen voor een volgend “In gesprek met....."

Wij zijn verheugd dat onze burgemeester Marion Leurs graag met u als inwoner van onze gemeente Stein en/of belangstellende in gesprek wil gaan over het vak en rol van een burgemeester maar zeker ook over haar eigen persoon.

Burgemeester Stein Marion Leurs

De burgemeester vormt samen met de wethouders niet alleen het dagelijks bestuur van onze gemeente, maar ook heeft zij haar eigen taken en bevoegdheden. Ook is de burgemeester voorzitter van de gemeenteraad, maar maakt zij er zelf geen deel van uit. Wij willen u daarom wel benadrukken dat u de burgemeester NIET over politieke thema’s kan en mag spreken deze avond.

Nieuwsgierig naar het verhaal van burgemeester Marion Leurs? En wilt u ook in gesprek met de burgemeester over haar rol of wilt de burgemeester beter leren kennen, kom dan woensdag 10 mei naar “In gesprek met..... Burgemeester Marion Leurs”!

Zoals altijd zal Wim Cremers op zijn eigen wijze het gesprek voeren en de dialoog uitdagen.

De bijeenkomst op 10 mei start om 19.30 uur in het Maaslandcentrum, Burg. Maenenstraat 45 in Elsloo. Er zijn geen kosten aan verbonden, maar wij verzoeken wel vriendelijk om vooraf aan te melden op www.dorpsplatform-elsloo.nl
Bij het Maaslandcentrum kan ook een papieren aanmeldformulier worden afgehaald.

  • Laatste update op .
Laat reactieformulier zien

Redactie

  • Dross de Limpensstraat 4
    6181EJ Elsloo

  • 06.10572675

Voorwaarden & Info

© Wim Hanssen Elsloo

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.