
Bakker Cornelissen met pensioen
Na 32 jaar stoppen Jan en Mimi Cornelissen met hun bakkerij en bakkerswinkels in Elsloo, Sittard, Geleen en Maastricht. Er is geen bedrijfsopvolger gevonden en dus gaan ze van een welverdiend pensioen genieten.
In 1989 namen zij de bakkerij aan de Jurgensstraat in Elsloo over van de familie Stark. De jaren daarna groeide hun zaak gestaag, mede door de constant hoge kwaliteit van hun broden, vlaaien en andere bakproducten.
Het pand aan de Jurgensstraat staat te koop. Er mag daar wel een nieuw (bakkers) verkooppunt gevestigd worden, maar een nieuwe warme bakkerij is in deze woonbuurt niet meer toegestaan. Daartoe heeft de gemeente Stein het bestemmingsplan enkele jaren geleden aangepast. De winkel mag echter ook omgeturnd worden tot woning.
De buurt zal de heerlijke bakluchten nog gaan missen....!
- Laatste update op .