Steinse Top Ondernemers 2012

De Gemeente Stein en de Ondernemers Vereniging Maaskant-Stein reiken donderdag 22 november voor het eerst drie ondernemersprijzen uit: de Steinse Toppers 2012. De  initiatiefnemers willen hun waardering uitspreken voor de duizenden ondernemers die vanuit het verleden hebben gekozen voor Stein als vestigingsplaats en die hier vaak uitzonderlijke prestaties leveren.
Een jury van deskundigen selecteert prijswinnaars in drie categorieën: de snelst groeiende onderneming, de meest veelbelovende starter en de gelukkigste ondernemer. De bijeenkomst vindt plaats in het Maaslandcentrum in Elsloo en begint om 17.30 uur. Ondernemers kunnen nog tot 17 november 2012 hun deelname bekend maken voorzien van motivatie. Voor meer informatie: www.wijstein.nl klik op de buttonbanner Steinse Ondernemer van het jaar 2012.

Leon Heuvelmans, wethouder voor economie: “Het is goed om te zien dat veel ondernemers voor Stein blijven kiezen en dat ook nieuwe ondernemers onze gemeente weten te vinden. Het totaal aantal bedrijven in Stein  ligt op ca. 1800. Ieder jaar  kiezen weer veel nieuwe ondernemers voor Stein als vestigingsplaats. Ook in 2011 lag dit aantal nieuwe bedrijven (113) weer hoog.  Bedrijvigheid zorgt voor economische ontwikkeling van onze gemeente gelegen in de regio Westelijke Mijnstreek, maar bovenal voor werkgelegenheid. Dat is van essentieel belang voor het welzijn van onze inwoners. Wij moeten de ondernemers koesteren. Dat kan door goede randvoorwaarden te scheppen, maar ook door af en toe onze waardering uit te spreken voor de unieke prestaties die zij leveren. Lou Fredrix, voorzitter Ondernemers Vereniging Maaskant-Stein heeft in Gerrie Coerts van WijLimburg.nl een partner gevonden om dit evenement te realiseren’’.

De gemeente Stein organiseert de bijeenkomst samen met  Ondernemers Vereniging Maaskant-Stein en WijLimburg.nl onder de naam Wijstein.nl. Ondernemers kunnen tot 17 november hun deelname bekend maken voorzien van een motivatie. Bij de categorie ‘snelste groeier’ wordt gekeken naar de omzet, winst en personeelstijging 2011 tegenover 2010. De winnaar van de categorie ‘meest veelbelovende starter’ wordt bepaald aan de hand van het bedrijfsconcept, de financiering en innovatieve karakter van het bedrijf. De laatste categorie ‘gelukkigste ondernemer’ is met een knipoog toegevoegd. De winnaar wordt bepaald aan de hand van een door de ondernemers ingevulde enquête. De uitreiking van de Steinse Toppers 2012 wordt vooraf gegaan door een inleiding  met als thema “Actuele economie in de regio” door drs. Wim Weijnen, algemeen secretaris van de Limburgse Werkgevers Vereniging (LWV).
Informatie en aanmelding

 

  • Artikel aangemaakt op .
  • Laatste update op .
Laat reactieformulier zien

Redactie

  • Dross de Limpensstraat 4
    6181EJ Elsloo

  • 06.10572675

Cookies
Voor het optimaal functioneren van deze website worden cookies op uw computer geplaatst. Daarbij worden geen persoonlijke gegevens opgeslagen. Door op ‘Akkoord’ te klikken, accepteert u het plaatsen van cookies. Als u cookies weigert, kunt u de website gewoon blijven gebruiken maar dan werken de website of onderdelen daarvan mogelijk niet optimaal.