Skip to main content

ELSLOO

De sleutel van Elsloo

  • Afbeeldingen | Bronnen ©: Stein Lokaal, Wim Hanssen

De Sleutel van Elsloo is een spannende tocht door de historische kern van Elsloo in de stijl van een Escaperoom, waarbij je vertrekt vanaf B&B Bie Janssen of Het Slimme Schaap.

Meer info over De Sleutel van Elsloo 

Tickets bestellen bij B&B Bie Janssen ⇢

Tijdens deze activiteit ga je op zoek naar de code van een kluis waarin De Sleutel van Elsloo ligt. Een journalist heeft een krant samengesteld met 5 opdrachten. Los je die 5 opdrachten op dan leidt dit tot de code om de kluis te openen en zo kun je de sleutel met eigen ogen zien en vasthouden.

Kun je goed tellen, speuren en puzzelen: ga dan deze uitdaging aan. Boek deze activiteit tijdens je verblijf of kom met vrienden, familie of collega´s naar Elsloo en kraak de code. De tocht is geschikt voor jong en oud, in kleine en grote groepen, maar minder geschikt als je slecht ter been bent of met kinderwagens. Ben je met een groep van meer dan 6 personen, dan adviseren we je de groep in 2 te splitsen.

Je kunt starten op 2 plekken: Wandel- en fietscafé Het Slimme Schaap en B&B Bie Janssen

De kosten van de tocht zijn:
Volwassenen € 13,50 per persoon
Kinderen 6 t/m 12 jaar € 8,50 per persoon
Kinderen tot 6 jaar GRATIS

Je kunt op alle dagen van de week starten.
Starten kan vanaf 11.00 uur, laatste starttijd 15:00 uur. De activiteit duurt ongeveer 2,5 uur.De sleutel van Elsloo is tot stand gekomen door samenwerking van Toeristische Werkgroep Maaskentj, gemeente Stein, Visit Zuid-Limburg en Buiten Zinnen. 

Voor meer informatie neem contact op met de organisatie: 046 888 6572 (Slimme Schaap) of 06 25226150 (B&B Bie Janssen)


Vergelijkbare wandeltochten met puzzelopdrachten in de gemeente Stein:

• Het pad van de Pungelaer ⇢

Terras Maasoever | Berger Maasstraat 17 (Berg aan de Maas) 
# Tickets bestellen bij Terras Maasoever ⇢

• Bie Brigitte | Bergerstraat 51 (Urmond)
# Tickets bestellen bij Bie Brigitte ⇢

2 startpunten
Kinderen tot 10 jaar gratis
Kinderen van 10 tot 12 € 4,50 per persoon
Vanaf 12 jaar € 12,50 per persoon

Het Auvermenkes Mysterie ⇢ 
Tickets bestellen bij De Fontein ⇢

Startpunt De Fontein, Stein
Volwassenen: € 13,50 per persoon.
Kinderen 5 t/m 12 jaar: € 8,50 per persoon.
Kinderen tot 5 jaar: gratis.

Deel dit artikel ⇢
  • Laatste update op .
Laat reactieformulier zien